BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kaip atvykti

Sveikučiai :))),

Čia žemėlapiukas kaip atvykti į svečius.

Gyvename sodyboje netoli Giedraičių miestelio, pastarasis stūkso

ant Kiementų ežero kranto maždaug 50 km atstumu nuo Vilniaus važiuojant
senuoju Molėtų plentu, arba 25 km nuo Molėtų vykstant tuo pačiu keliu
tik į kitą pusę. Taigi važiuojant senuoju molėtų plentu iš Vilniaus, privažiavus ženklą “Utenos apskritis” reik iškarto už jo pavažiavus 20 metrų sukti dešinėn į žvyro-smėlio keliuką ir bildėti pro Kraujeleidžių (nepažymėtas jokiais ženklais) kaimelį, tada per tuščius laukus iki pat galo. Nuo asfalto apie 1,3 km.
Dar galima važiuoti ir naujuoju Molėtų plentu, sankryžoje Giedraičiai-Dubingiai reik pasukti į Giedraičius.
Maršrutas paprastas: (Vilnius-Molėtai) iki sankryžos Giedraičiai
(į kairę) - Dubingiai (į dešinę). Pasukti link Giedraičių ir ligi pat
miestelio ženklo privažiuoti, ten iškart už ženklo “Giedraičiai” žvyrkelis į kairę. Taigi sukate žvyrkeliu kairėn iki pat kelio pabaigos (apie
2 km) bildamte tiesiai kol įsiremiame į pievą kurios pabaigoje miškas,
iš kairės viena sodyba, o iš dešinės kita (tai ir yra manoji).
Puikuojasi ženklas “Karaliūnai”…
Štai jūs ir atvykote ;), namas ant kalvos, jo vakarinėje
pusėje auga storas ir senas klevas, už klevo liepa, už liepos beržas ir
vėl liepa, priešais verandą (pietinėj pusėj) žydi rožės - jeigu
pasisekė atvažiuoti vasarą, jų žydėjimo metu :).. Jeigu nesimato nieko
krutančio lauke, belskitės į vakarinius trobos langus :)…
Jei nesinori belstis į kaimą, rašykite laiškus Tadas.Lomanas@gmail.com
Sodybos koordinatės: 581798, 6102596 (LKS); 55.052438, 25.280167 (WGS)

Mano tel.8-684-38109(tele2 pildyk).

Transportą prašome palikti toje vietoje kur nuotraukoje pažymėta (ant kiemo nevažiuoti, nes mes ir patys nevažinėjame su automobiliu):

IKI susitikimo :)

Rodyk draugams

komentarai (28) | “Kaip atvykti”

 1.   Gluosne rašo:

  Būtinai užsuksim, prisišnekėjai… :)

 2.   jurga rašo:

  Laba diena, Tadai
  po trumpo reportazo apie tave internete, apsidziaugiau, kad ir Lietuvoje yra zmogus (galbut ir daugiau), propaguojantys toki gyvenimo buda. Mes gyvename Austrijoje, Tirolio regione. Turime 3 mazamecius vaikus ir taip pat jau 3 metai stengiames maitintis zaliu maistu, na, bent jau veganiskai, nes gyvenant cia, dirbant, labai sunku vien tik zalumynais maitintis, nes ju, neapterstu sunu ismatomis ar cheminemis trasomis kaip ir nera. Kai busime Lietuvoje vasara, butinai apsilankysime. Kadangi nepazistame daugelio zoliu, kurias galima butu valgyti, labai noretume, kad pravestum pazintine ekskursija po pievas, parodytum ju vartojimo budus. Labai dziaugiuosi ir labai laukiu susitikimo. O lig tol - sekmes ir stiprybes! Jurgita

 3.   as rašo:

  keista…tu zmogus gyveni vienas…bet tau gerai..as taip pat zmogus gyvenu bute…ne savo paskolino…nes viska praradau..as lyg ir tarp zminiu netoli artimieji kuriuos galiu lankyt kada tik noriu du nuostabus suauge vaikai…bet man taip blogai kad nebezinau kur detis…as viena vienisa…vienut vienutele visur ir visada…kas tai per nesamone..nekenciu vienatves..bet ka galiu padaryt..ogi nieko…nebesusitvarkau su savo vidiniu blogiu…noriu seimos noriu kad butu bent vienas zmogus salia bet tuo paciu visi uzkniso…kai turejau turto kai rodziau iniciatyva organizuodama balius renginius turejau daug draugu..o dabar viskas nieko nebeturiu net sveikatos…kaip tau ten patinka vienam…man baisu be zmoniu…bet tuo paciu jie tokie kartais ziaurus ir neteisingi…aisku tobulu nera…bet as niekad nereikalavau ne is vieno tobulybes o su manim bendrauja tik tada kai vaidinu tobula…as gera artiste ir tik kai esu vaidmeny turiu daug draugiu draugu kai tik tampu savimi as VIENA as niekam neidomi tokia kokia esu kai susikuriu vaidmeni ir imu meluot tada visiems gera linksma tik man BLOGA…bet ir kai esu savim vistiek bloga nes as viena…nors dirbu..mokausi…tu gyveni vienas tavo veidas svyti akys spindi…ar tikrai tau gera vienam..ar tu nemeluoji…

 4.   Tadas rašo:

  Nemėgstu meluoti ;) :))))… Vienam man gerai, tiesiog būtina pabūti kurį laiką vienam (nors tai ne absoliuti tiesa - aš ne visai vienas būnu). T.y. mane supa “pažįstami” - aš nejuokauju. Sodyboje aš pažįstu vėjus, dangų, mišką, daug augalų pažįsta mane asmeniškai kaip ir aš juos, aš juos pats pasėjau arba pasodinau, kaikurie išdygo patys ir susipažinau su jais dar kūdikiais, kai kurie už mane keturis kart vyresni ir aš atėjau ir apsigyvenau jų pavėsyje, bendrauju su jais (be žodžių ir melo…) tiesiog dalinamės emocijomis ir darome tai kam kiekvienas iš mūsų esame skirti. Stebiu pažįstamus paukščius, laukinius žvėrelius, kurių namai yra visai čia pat, kaikurių gyvenami plotai (namai) persidengia su mano gyvenamu plotu (antys, stirnos, kiškiai, lapės, šernai ir t.t. … čia viena pusė.. kita pusė yra tame, kad ilgiau kaip dvi savaites man neišeina išbūti čia vienam, nes nuolat atvyksta svečių, o be to ir aš pats išvykstu į svečius arba pas savo draugus-bendraminčius arba į miestą pasidalinti tuo ką gaunu būdamas čia.. Bet didžiają laiko dalį iš esmės praleidžiu vienas.. bet aš toks jau nuo vaikystės toksai.. man periodiškai reikėdavo vienumos ir periodiškai bendravimo.. taigi iš esmės mano gyvenime principai nepasikeitė.. pasikeitė tik gyvenama vieta ir gyvenimo kokybė.. dabar galiu pilniau ir giliau išbūti atsiskyrimo momentus ir pilniau bendrauti ir dalintis susitikus su žmonėmis :)..
  Suprantu, kad kartais sunku suprasti, ypač kada žmogus to nėra patyręs, tai viena iš priežasčių kodėl visus kam įdomu kviečiu pas save apsilankyti, nes dažniausiai daug lengviau yra parodyti negu papasakoti ar parašyti :)..

 5.   Vladas rašo:

  Tadai labas:))
  priimtum mane su Briedziu menesiui?nusprendziau pradeti
  zaliavalgystes kelia:))
  V

 6.   Toltik rašo:

  Labas Vladai :) (ir Briedi ;) )…

  Tai žinoma, kada tik nori ir gaunasi tau tai atvarykit ir būkit taip pat kiek norisi (kad ir metus :) ).

  :)

 7.   Birutė rašo:

  Labas. Esu sužavėta ir panaši :) Klausimas kitas - o kaip su palikuonimis? Vienam gyvenant jie iš dangaus nenukris ar jų visai nereikia?

 8.   Tadas rašo:

  Man tai reikia :)), bet aš neskubu - ateis laikai bus ir vaikai… :)
  čia taip trumpai ir nesiplečiant :)

 9.   Sonata ir Vilius rašo:

  Sveikas, Tadai. Dar kartą norėjom padėkoti už šiltą priėmimą. Atsirioglinom nepranešę ir išsinešėm su savimi tiek daug. Džiaugiamės su tavimi susipažinę ir tikimės, kad dar susitiksime.

 10.   Renata rašo:

  Jau keletą mėnesių domiuosi žaliavalgyste, randu internete ir žurnaluose straipsnių šia “karšta” šiuo metu tema, bet kol kas neatrandu smulkesnios informacijos lietuviškai, nes kitom kalbom skaityti būtų pernelyg sudėtinga….gal kas galite padėti. ačiū ;-)

 11.   Vita rašo:

  Labas rytas, Tadai,
  kaip gera, kad bent raidėmis galiu prisiliesti prie to, kas atrodo taip artima - prie Gamtos, kalbančios tavo lūpmis…
  Tik ar visi atvažiuojantys netrikdo ramybės? …nors bendravimas - taip pat didžiulė dovana! Labai norėčiau pabraidžiot basomis po rasą…kadanors :).
  Vita

 12.   Seminaras apie vandens sodus (akvakultūra) | Ekologijos Naujienos rašo:

  [...] Kaip atvykti galite sužinoti spustelėję ant šios nuorodos. [...]

 13.   ryta rašo:

  ot pavydziu tokio gyvenimo.. gyvenimo del saves.. o ne del kitu.niekas nerupetu galva svari…kunas issivales … oh kaip gera butu…

 14.   Rasa rašo:

  Sveikas Žmogau, labai džiaugiuosi radusi tokį kaip TU interneto verpetuose, kuriuose tiek daug informacijos, dažniausiai vedančios į niekur. man jau greit 40 metų, o nieko, išskyrus du nuostabius vaikus, neužgyvenau, bet išmokau labai svarbią pamoką - tai yra būti geru ir tuo pačiu jaustis gerai. labai trūksta bendraminčių, bandysiu ir aš kaip nors tave pasiekti su vaikiukais vasarą, nes ir jiems noriu parodyti kaip atrodo ŽMOGUS, kurio dar niekas nesugadino. sėkmės tau Tadai
  Su pagarba Rasa

 15.   Tikro Gyvenimo Stovykla rašo:

  [...] susiorganizuojam laisvo laiko liepos mėnesiui ir atvažiuojam pas Tadą. Visai nesvarbu ar turėsite tik laisvą savaitgalį ar visą [...]

 16.   Tikro Gyvenimo Stovykla rašo:

  [...] mėnesį Tado sodyboje ir apylinkėse organizuojama “Tikro Gyvenimo Stovykla”. Laukiami visi, kas nori [...]

 17.   Ema rašo:

  Labas Tadai,
  visų pirma noriu Tau padėkoti už tai, kad skleidi žaliavalgystės idėją.
  Mačiau laidą per TV labai susidomėjau Tavo pasakojimu ir gyvenimo būdu. Nusprendžiau įsigyti keletą knygų ir jau kuris laikas mintu sveiku maistu.
  Savo nuostabai - kiek receptų, kiek neregėtų patiekalų ir kaip skanu viskas :) ir bendra savijauta gerėja. Tiesiog neįtikėtina :)
  Gera, kad yra tokių įkvepiančių kitus žmonių kaip tu :)

 18.   Šį savaitgalį - trečiasis ekogyvenviečių suvažiavimas rašo:

  [...] http://toltikkontaktai.blogas.lt/kvieciu-i-svecius-2.html [...]

 19.   Batai rašo:

  Labas,

  norėjau paklausti kuo pats vertiesi, kad pragyventum kiekvieną dieną? Ar tiesiog viską “imi iš gamtos”?

 20.   Toltik rašo:

  Is gamtos imu daug ka, bet dar toli grazu ne viska, be to ir technologijas kai kurias naudoju. Siuo metu gaunu procentus is indelio kredito unijoj, tai sudaro apie 300 litu per menesi.

 21.   Jadvyga rašo:

  Sveikas Tadai, man patinka tavo gyvenimo budas, aš taip norėčiau žolytėm pagyventi, bet man po to vis tiek norisi sūdytų lašinių, nors porą gabaliukų atrodo kad sočiau.
  Prasidėjus žemuogėm ir iki užšalančiom avietėm aš maitinuosi visa vasara.vien uogom. Gyvenu kaime turiu dideli sodą ir daržą ekologiška.
  daug dirbu, turiu problema su osteporoze,nors geriu daug visokausių arbatų ir šaknų prisidžiovinus vistiek kalcio neįsisavina organizmas.
  Gal kartais busite Trakų raj. tai pakviesčiau į svečius. Iki pasimatymo.

 22.   Rimantas rašo:

  Taigi, taigi, man labai įdomu, ar pagalvojai apie pasekmes, kurias gali sukelti tavo išvardinta gamta?
  Mano manymu, gamta yra naudinga žmogui 30%, o pavojinga 70%. Nesakau, kad ten kažką provokuotum tik turiu omeny tai, jog informacija kurią skleidi visiems (žolių valgymas ir apskritai žaliavalgystė) turi būti vien teigiama? Vienas žmogus gal ir pasijustų geriau apvalęs savo organizmą, o kitas gali ir neišgyventi be chemijos, prie kurios pripratęs nuo mažens. Paskaitęs kitų komentarus stebiuosi, iš kur tokia euforija pas juos? Na, miestas.. įsivaizduoju daug maž jo rūpesčius ir kitokias problemas, tiesiog dūsina, asmeniškai aš negaliu ištverti savaitės savo miestelyje (ypač kur lenkai alkoholikai) bėgu pas močiutę į gamtą atsipalaiduoti, bet tai nereiškia, kad tu sėdėsi gamtos stovykloje o už tave viską visi darys.. “reikia truputi kritikos… Netik gerų, naivių komentarų ;)”
  Esi ko gero vienas iš tų “evoliucionierių” kurie siekia kažkokio tikslo pakeisti požiūrį į pasaulį. Iš dalies tai aš čia nieko naujo kaip ir nematau…
  Pažiūrėkime pvz į afriką, ten dauguma žmonių dirba žemę rankomis, valgo galbūt tą pačią žolę, ir išgyvena iš to… Ir manau tai yra netik gražu, bet ir naudinga, tačiau reiktų sprendimus daryti ne vien paskaičius knygą ar internete rastą info… reikėtų daug mokslinių dalykų išmanyti taip kaip mūsų proseneliai išmanydavo 16a. :) bent jau išsakiau savo nuomonę.

  Rimas

 23.   Rimantas to Jadvyga rašo:

  Sūdyti lašinukai, yra taip pat žalias natūralus maistas ir ko gero toks pats senas kaip ir pati žolė. Nėra ko stebėtis ;)

 24.   edgaras rašo:

  Gele prazydo - isskleide ziedlapiu trapius sparnus…
  ir nuskriejo grozis i giliu akiu namus… :)

  Pagarbiai lenkiuosi uz drasa buti kas esi…

  Ieskau sklypo gyventi harmonijoje su gamta ir visa visata :), gera butu gyventi
  salia bendraminciu, noreciau susipazinti pabendrauti…
  mano tele2 (pildyk) tel.: 864815978

 25.   lina rašo:

  Sveiki, iš datų matau, kad seniai paskutiniai įrašai įkelti.
  Tadai, kaip sekasi? Ar vis dar tam pačiam kely?
  Eilėraščiai man labai labai patinka, tiesiog atgaiva.

 26.   Tadas rašo:

  Tai jo :), kelyje ir veikloje :). Gerai mums sekas :), gyvenam, stebim, mąstom, džiaugiamės ir t.t. Artimiausiu metu planuoju įkelti truputį minčių apie esamą situaciją :). Sėkmės viesiems :).

 27.   Alvydas rašo:

  Sveikas Tadai norejau pas tave pasiteirauti,kokia tavo nuomone apie blenderius ir kokteilius?Kiek suprantu jie daliai zmoniu yra kaip tarpinis etapas,kiti pacios zaliavalgystes be kokteiliu ir tuo paciu blenderiu neisivaizduoja.
  Tavo supratimu kiek tai gali palengvinti perejima prie zaliavalgystes?
  Kiek pats atveju zinai kaip zmonys be kokteiliu ir blenderiu perejo prie zaliavalgystes?

 28.   Toltik rašo:

  Na jo, maždaug taip su tais visais kokteiliais ;)… žinau gal pora atvejų kur perėjo ir be jų :). Palengvina priklausomai nuo žmogaus, kartais daug, o kartais pasunkina ;)…

Rašyk komentarą