BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Individuali Gamtos terapija

Kartais ima ir prisibeldžia iki mūsų poreikis atsigulti į vėsią viduvasario pievą, paplaukioti po prūdą, pasėdėti prie medžio, pamiegoti po atviru dangum, pakvėpuoti gaiviu oru ir stebėti, stebėtis… Taip jau nutiko, kad man atliko hektaras gamtos su nuostabiu prūdu, pievomis ir besistiebiančiu sodu. Norintys ramiai pabūti gamtoje ir susivokti savyje galite pasinaudoti šia galimybe. Individuali Gamtos terapija.

P.s. Su svim turėti viską ko jums reikia, tame tarpe ir sugebėjimą gyventi savarankiškai. Prieš atvykdami praneškite. Nusiteikit iš anksto būti Gamtoje su savimi pačiu. Aš apsiimu pasikalbėti su atvykusiais ir pristatyti jums erdvę. Tai tiek :)

P.s.s. Norintys gali prisidėti prie Gamtos terapijos erdvės formavimo. Šiuo metu reikėtų kokio nors būsto žmonėms gyventi, idealiausiai tiktų senas tipis (gal kas turit ir nenaudojat, tai galima būtų pastatyti, kol jums nereik, kad žmonės naudotūsi) arba kokia didesnė palapinė, gal net jurta.. tiktų ir senas kemperis ar kas nors panašaus.

Čia pradžiai. O ateitį tai planuojama pastatyti šildomą nameliuką (su pirtim), kad būtų galima naudoti ištisus metus. Pavėsinę, kompostinį tualetą. Kas norite prisidėti, maloniai prašom. Jei turit idėjų ar nereikalingų statyboms tinkamų daiktų, rašykit man į paštą “tadas.lomanas(ata)gmail.com”, tel. (8-684-38109).

Patiko (0)

Rodyk draugams

1 komentaras | “Individuali Gamtos terapija”

  1.   Saule video rašo:

    Grazi ideja

Rašyk komentarą