BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Apsilankymai ir medžių sodinimo šventė

Sveiki mieli draugai, lankytojai, tinklapio skaitytojai ir kiti gerieji žmonės :)

Jau penkeri metai nuolat sulaukiam svečių ir labai džiaugiamės, nes jaučiame, kad yra susidomėjimas natūraliu gyvenimo būdu, ekogyvenvietėmis, žaliavalgyste, kad yra žmonių, norinčių tikrai gyventi. Labiausiai džiaugiamės dėl tų, kurie įsigijo savo lopinėlį žemės ir kuria savo gyvenimus juose patys. Džiaugiamės galėję pasidalinti savo atradimais, suvokimais, praleidę kartu daug smagaus laiko.

Tačiau dabar situacija mūsų žemelėje šiek tiek pasikeitė. Dalijimosi etapas pasibaigė ir dabar mes norime tiesiog veikti. Daryti savo darbelius, tvarkytis ūkyje, sodinti augalus, drožinėti, užsiimti rankadrbiais, stebėti gyvūnus ir žvaigždes, žodžiu, gyventi savo gyvenimą. Per tuos metus atsirado tikrai nemažai žmonių ir ūkių kurie laukia svečių ir lankytojų ir nori dalintis savo tikru gyvenimu gamtoje. Mes iš to sąrašo išsibraukiame.

Mes jau nebenorime plepėti, norime veikti.

Todėl tiems, kurie rimtai ketina šalia kurtis siūlome prisijungti prie mūsų google grupės (ten talpiname skelbimus apie parduodamas žemes), rimtai apsvarstyti ir tada pas mus atvykti. O kitus vietoj tuščių plepalų kviečiame nuveikti ką nors naudingo Žemei ir sau :)

Pagalvoję, kas tai galėtų būti, pamanėme, kad visi, kurie mums dabar rašo, kad nori apsilankyti, galėtų atvykti tą pačią dieną į medžių sodinimo šventę J Visi kartu nueitume į mišką, išsirinktume sau po medį ir pasodintume bendruomenės žemėje. Arba galite pasodinti savo iš anksto atsivežtą sodinuką. Būtų prasmingas užsiėmimas, o besodinant būtų galima ir pasikalbėti apie tai, kas kam rūpi. Po visko galėsim pasivaikščioti ir apžiūrėti parduodamas žemes. Tai galėtų būti apie balandžio 13d., jei orai leis.

Dar.. Kadangi patys buvom jauni bežemiai, tiesiog trokštantys išvažiuoti į gamtą ir ten būti, tai labai gaila, kad Lietuvoje sumažės viena vieta, kur tai galima padaryti… Todėl jei tikrai labai labai visa esybe norit pabūti gamtoje, bet neturit nei bobutės, nei tetos, nei tėvų kaime, galite tartis su mumis.. Turbūt neišvarysim. Duosim nešildomą vigvamą, arba kambariuką ir galimybę vaikščioti po mišką, ar maudytis bendruomenės prūde. Tačiau nepažadame, kad bendrausime. Turėsi būti savarankiškas ir tai bus panašiau į retritą, atsiskyrimą, negul į draugų vakarėlį. Dar labai prašysime, kad gerbtum mūsų privatumą ir į mūsų hektaro dydžio namą, su vonia, miegamuoju, tualetu ir virtuve, nevaikščiotum :)

Atsiprašome, jei nuskambėjo griežtai. Mes tikrai labai džiaugiamės žmonėmis, kurie nori atvykti, keistis ir keisti savo gyvenimą, tačiau skatiname lankyti kitas eko gyvenvietes, eko sodybas, eko žmones, žaliavalgių renginius ir t.t. Jų tikrai apstu.

Dar.. turintiems vaikų. Galbūt šią vasarą pas mus vyks stovykla 10-18m. vaikams. Tai irgi proga prisiliesti prie gamtos. Daugiau info privačiai.

Tai tiek.

Su geriausiai linkėjimais,

T. ir G.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą